O nas

Webbin’ jest skromną firmą sytuującą się w stolicy, w dzielnicy Wesoła. Nielicznym gronem wystartowaliśmy ze swoją działalnością w 2017 roku, chcąc wypełnić lukę na rynku oferując swoje usługi małym i średnim przedsiębiorstwom po preferencyjnych cenach.

Wierzymy że posiadanie strony internetowej nie musi być frustrującym doświadczeniem. Cenimy sobie szczerość w kontaktach z klientem, dlatego też odeszliśmy od typowego dla naszej branży wciskania usług które nie są potrzebne. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy skupić się na tym co robimy najlepiej, od czasu do czasu korzystając z wiedzy zewnętrznych znajomych-ekspertów w swoich dziedzinach.

Angażując się we własną działalność, przyświecał nam tylko jeden cel – sprawić, by porządnie zaprojektowane strony internetowe były dostępne dla każdego.

1

Niezależność artystyczna

Nie jesteśmy tak zwaną „grubą rybą”. Stworzyliśmy ofertę skierowaną głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw, rezygnując tym samym z pracy w formie korporacji. Kierujemy się dywizą – lokalni dla lokalnych. Nabyliśmy doświadczenie pracując w dużych agencjach – dzięki temu z łatwością świadczymy profesjonalne usługi, jednocześnie rezygnując z typowo komercyjnego podejścia.

2

Szczerość

Mieliśmy okazję spotkać się z wieloma nieprzyjemnymi praktykami stosowanymi przez agencje z naszej branży. Dlatego też dużo serca wkładamy w otwartość jeśli chodzi o relację z klientem i wykonywaną przez nas pracę.

W związku z tym za każdym razem staramy się jasno określić jak długo potrwa wdrożenie projektu, czy jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nabywcy, jak osiągalne są cele postanowione przez petenta i jak wygląda nasza struktura cenowa. Bierzemy odpowiedzialność za nasze sukcesy i porażki. Wszystko to razem sprawia, że jesteśmy idealnym lokalnym partnerem dla Twojego przedsiębiorstwa.

3

Przywiązanie do perfekcji

Jakość nigdy nie jest przypadkowa – to rezultat dogłębnej analizy branży, ciężkiej pracy i kreatywnego myślenia.

Wszystkie z zaprojektowanych przez nas stron są dopracowane do ostatniego szczegółu, zoptymalizowane pod wyszukiwarki oraz dokładnie przetestowane przed uruchomieniem. Dążymy do tego aby dostarczać produkt końcowy który przekracza oczekiwania klienta, napędza jego firmę oraz zapewnia godną prezentację przez następne lata.

4

Pasja

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.

Kochamy to, czym na co dzień się zajmujemy. Tworzymy drużynę która wkłada całe swoje serce w wykonywane rzemiosło. Dlatego też z miłą chęcią podejmujemy się współpracy z ludźmi, którzy pałają równie wielką pasją do własnej branży.

5

Niezawodność

Dzwonisz i wysyłasz wiadomości spotykając się z zerowym odzewem? W Webbin’ tego nie doświadczysz.

Uważamy że każdy ma prawo by czuć się komfortowo i pewnie będąc w ścisłej współpracy ze swoim partnerem w sieci. Mimo wszystko jesteśmy tutaj po to, by zapewnić internetowy sukces marce naszego klienta. Jesteśmy dostępni przez cały czas za pośrednictwem telefonu czy skrzynki pocztowej, odpowiadając na wszystkie wasze pytania.

6

Chęć rozwoju

Jeśli zmienisz sposób, w jaki patrzysz na różne rzeczy, te rzeczy na które patrzysz zmienią się.

Aktywnie poświęcamy się odkrywaniu nowych technologii i przekraczaniu własnych granic – wszystko w imię rozwoju i dostarczania fantastycznych wyników. Kochamy to co robimy i zgłębianie tajników naszej branży to jedna z licznych rzeczy która pcha nas do przodu. Czerpiemy mnóstwo satysfakcji z ciągłej ekspansji naszych umiejętności.

Zainteresowany? Umów się z nami na kawę

Gościniec, Warszawa Wesoła

© 2019 Webbin' // Wszystkie prawa zastrzeżone