Oferta

Strona internetowa ma dokładnie 3 sekundy by zaimponować potencjalnemu klientowi. Po tym krótkim czasie wizytującego przyciągnie szata graficzna, bądź opuści serwis i zaznajomi się z ofertą konkurencji.

Wspomniane 3 sekundy odnoszą się jedynie do grafiki i układu prezentowanego w witrynie. Następnie wszystko sprowadza się do tak zwanego doświadczenia użytkownika (User experience – UX), którego głównym celem jest poprowadzenie klienta za rączkę by z łatwością znalazł to, czego szukał.

W Webbin’ tworzymy przejrzyste witryny internetowe, które przyciągają uwagę, a następnie zapewniamy doświadczenie które sprawi że odwiedzający zapamięta je na długo.

Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa jest Twoją wizytówką w internecie. Klient który chciałby dowiedzieć się nieco więcej o twoim interesie, zacznie od wyszukania Cię w wyszukiwarce Google. Co dalej?

Czy może Cię znaleźć?

Kiedy pojawi się na Twojej stronie głównej, jakie wnioski wyciągnie na pierwszy rzut oka? Jeśli witryna wolno się ładuje, nie działa na urządzeniach przenośnych bądź jest po prostu nieczytelna i brzydka – co to mówi o prowadzonym przez Ciebie biznesie i Twoim podejściu do własnej marki?

Tworzymy strony które wyglądają profesjonalnie i są łatwe w nawigacji. Równie dobrze prezentują się na komórkach, tabletach czy ekranach komputerów.

5

Projekt strony internetowej

Grafika, nie tylko komputerowa, rządzi się swoimi prawami – dzięki doświadczeniu wiemy jak kreować skuteczne rozwiązania by osiągnąć maksymalne wyniki.

5

Zarządzanie treścią

Projektujemy strony internetowe za pomocą systemu zarządzania treścią. Podobne rozwiązanie umożliwia łatwą edycję kontentu nawet przez samego klienta!

5

Responsywność

W dobie komórek strona internetowa musi być czytelna na wszystkich urządzeniach. Wkładamy dużo pracy by przyciągać klientów na każdej platformie.

5

Wsparcie

Wdrożenie strony internetowej nie jest końcem współpracy. Zapewniamy pełne wsparcie w przypadku jakichkolwiek problemów i pytań.

Tworzenie treści i kontentu

Dobór zdjęć / Fotografia / Dobór słów kluczowych / Pisanie tekstów

Strona internetowa to coś więcej niż szata graficzna i układ prezentowanych treści. Ogromna rola przypada zdjęciom, które wypełniają witrynę tworząc spójną całość. Podobnie jest z tekstem, który musi być aktualny i trafny. Służymy wsparciem w tworzeniu atrakcyjnego kontentu który przyciąga i interesuje.

Pozycjonowanie SEM i SEO

Optymalizacja strony / Obserwacja trendów Google / Dobór słów kluczowych / Tworzenie zaplecz / Wymiana linków

Wyścig o pierwsze pozycje w wyszukiwarce trwa w najlepsze. Bycie właścicielem dobrze prosperującej witryny to jedno – jeśli jednak znajdujesz się daleko poza czołówką w Google, potencjalny klient prawdopodobnie nawet nie będzie miał szansy dostrzec Twojej oferty. Zapewniamy usługi zwiększenia widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania w zależności od tego, jakiego rodzaju promocji potrzebujesz.

Zarządzanie reklamą i social media

Promocja strony / Zarządzanie fanpage / Marketing / Reklama Facebook / Reklama Google

Jesteśmy na bieżąco ze światem i trendami które aktualnie mają miejsce. Uważamy się za specjalistów w dziedzinie promocji marki która ma potencjał. W zależności od grupy docelowej do której ma trafić przekaz, potrafimy stworzyć kontent który zainteresuje i zapadnie w pamięć. Powiedz jaki efekt chcesz uzyskać, a my zadbamy o całą resztę!

Wspieramy lokalne przedsiębiorstwa

Projektujemy strony internetowe na każdy budżet. Inwestycja w witrynę może być przytłaczająca, dlatego też podczas spotkania ochoczo informujemy na co składa się koszt naszej usługi i co możemy wykreślić by zmniejszyć wydatki przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich potrzebnych funkcji.

Zainteresowany? Umów się z nami na kawę

Gościniec, Warszawa Wesoła

© 2019 Webbin' // Wszystkie prawa zastrzeżone